Zmiany w cenniku tabeli opłat lotniskowych

6 stycznia, 2022

Decyzją zarządzającego Lotniskiem Leszno EPLS od dnia 1 stycznia 2022 wprowadzone zostają następujące zmiany w tabeli opłat lotniskowych:

  • Koszt operacji lotniczej obliczany jest wg. MTOW i wynosi 2 zł brutto za każde rozpoczęte 100 kg MTOW statku powietrznego.

Koszt oświetlenia DS 23R/05L pozostaje bez zmian i wynosi 1 zł brutto / minuta.

Od nowego roku będą dostępne następujące metody rozliczania opłat lotniskowych:

  • Płatność na miejscu w biurze spółki Lotnisko Leszno (karta, gotówka) – Hangar H1 (murowany) wejście A, I piętro
  • Płatność przelewem za wykonane w danym miesiącu operacje lotnicze / korzystania z oświetlanie na podstawie przygotowywanego przez spółkę Lotnisko Leszno zestawienia. Faktury VAT z 14-dniowym terminem płatności będą przesyłane użytkownikom drogą mailową każdego miesiąca (okresy rozliczeniowe mogą być inne na specjalne życzenie użytkownika).
  • Użytkownicy indywidualni bazujący na Lotnisku Leszno, mogą skorzystać z rabatu 50 % od aktualnego cennika. W tym celu wymagane jest podpisanie umowy współpracy ze spółką, a rozliczenie operacji lotniczych odbywać się będzie za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji. Więcej szczegółów pod numerem tel. 577 215 344.

Obowiązująca tabela opłat lotniskowych dostępna jest w zakładce DLA PILOTA.

Podobne wpisy

18 lutego, 2022

31. Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej

W dniach 3 – 13 sierpnia na Lotnisku Leszno odbędą się 31. Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej (31st FAI World […]

Czytaj więcej
10 września, 2021

Budżet Obywatelski Miata Leszna – Projekt nr 5

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród projektów zgłoszonych do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego Miasta Leszna, znalazła się inwestycja zlokalizowana na Lotnisku Leszno. […]

Czytaj więcej

Partnerzy